Historia firmy CALVERO sięga 1994 roku i związana jest z tworzeniem barier akustycznych. W 2005 roku rozszerzyliśmy profil naszej działalności o produkcję systemów zadaszeń, co z dużym powodzeniem kontynuujemy do dnia dzisiejszego.

Przy produkcji szczególną uwagę zwracamy, na jakość naszych wyrobów, solidne wykonanie i terminowe realizowanie zleceń. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasza firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów zadaszeń w Polsce. Konstrukcje wszystkich naszych zadaszeń wykonujemy z aluminium, co w znacznym stopniu obniża wagę i ułatwia montaż. Każdy aluminiowy element jest lakierowany proszkowo, co zabezpiecza go przed działaniem czynników atmosferycznych.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje wypełnienia: poliwęglan komorowy oraz akryl lit, są to materiały lekkie, stabilne o dużej przepuszczalności światła.

Na każdym etapie produkcji prowadzona jest kontrola jakości, wszystkie nasze produkty posiadają Deklarację Właściwości Użytkowych oraz 24 miesięczną gwarancję.

W sprzedaży posiadamy gamę standardowych produktów, które są w stanie sprostać w wymaganiom naszych klientów. Ponad to oferujemy możliwość wykonania zadaszenia na indywidualne zamówienie (ściśle według Państwa zaleceń).

Współpracujemy z największymi dystrybutorami nie tylko z Polski, ale również z Unii Europejskiej (Niemiec, Włoch, Francji) oraz Szwajcarii. Naszymi partnerami są także firmy developerskie, budowlane, oraz mniejsze firmy działające w branży.

Współpracując z naszą firmą zyskujesz wsparcie producenta, którego Marka liczy się nie tylko w Polsce, lecz również w Europie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405